Rozdělení účastníků do autobusu na webu je pouze předběžné. Hlavní váhu má pořadí zaplacení startovného (případné změny jsou pak možné v případě dohody všech dotčených osob). To znamená, že pokud se někdo přihlásil před měsícem a ještě nezaplatil, nemá jistotu, že na něho vyjde autobus, do kterého chtěl. ∴ Více na stránce Nejnovější zprávy.
Mapa trasy
Nejnovější zprávy
Přihlášení účastníků
Seznam účastníků dle autobusů
Návštěvní
kniha
podyji[@]vyskovnice[.]cz

Seznam přihlášených na 4. ročník pochodu Stovka Podyjím, PŘEDBĚŽNÉ rozdělení přepravy a startu

A list of registered participants, PRELIMINARY division into transportation groups and start times

První autobus , start v Uherčicích 21:00

The first bus , the march starts in Uherčice at 21:00

  1. Šafránková Blanka
  2. Šimek Jan
  3. Šrejber Luděk
  4. Švihálek Petr
  5. Čejková Darina
  6. Černý Ivan
  7. Černý Martin
  8. Břehová Zita
  9. Bielák Jan
  10. Bielákova Anna
  11. Ešler Daniel
  12. Farbák Ivan
  13. Hartmann Petr
  14. Hons Petr
  15. Hota Milan
  16. Jakubová Pavlína
  17. Johan Jiří
  18. Karcol Viktor
  19. Kerlik Jiří
  20. Koláček Stanislav
  21. Kubrichtová Eva
  22. Kvasničková Eva
  23. Linhart Jiří
  24. Manoušek Ivo
  25. Minaříková Michaela
  26. Neruda Miroslav
  27. Ondra Marek
  28. Pelíšek Michal
  29. Podhajský Jan
  30. Ponomarev Pavel
  31. Procházka Josef
  32. Rajnošek Zdeněk
  33. Randýsek Vít
  34. Rebcová Monika
  35. Smetana Filip
  36. Smitka Luboš
  37. Spejchalová Miroslava
  38. Strnad Václav
  39. Szarowski Miroslav
  40. Tomanec Pavel
  41. Tomanec František
  42. Varmužová Vladimíra
  43. Vémola Zdeněk
  44. Vítek Tomáš
  45. Vocásek Jan
  46. Volšický Jaroslav
  47. Vrzáček Tomáš
  48. Wagner Rostislav
  49. Wasserbauer Marek
  50. Wasserbauerova Pavla
  51. Wokounů Míša
  52. Zahrádka Vít
  53. Zaoral Petr

Druhý autobus , start v Uherčicích 23:00

The second bus , the march starts in Uherčice at 23:00

  1. Šímová Michaela
  2. Balšínková Marie
  3. Blisa Adam
  4. Hanzlik Vaclav
  5. Hlaváč Martin
  6. Karč Jakub
  7. Kuneš David
  8. Lux Peter
  9. Mišurec David
  10. Nováková Andrea
  11. Svobodová Michaela

Šedesátka (start ve Vranově nad Dyjí mezi 7:30 a 8:00)

The sixty (start in Vranově nad Dyjí between 7:30 a 8:00)

  1. Hanzlikova Eliska
  2. Hanzlikova Petra
  3. Knitl Miroslav
  4. Kocourek Jakub
  5. Kosáková Dita
  6. Modrá Helena
  7. Pavelka Martin
Akci pořádá

je součástí

podporují ji